Współpraca

 KONTAKT:

Masz pytanie, pomysł, propozycję? Skontaktuj się ze mną poprzez:

e-mail: literutopiaa(małpka)gmail.com lub poprzez Facebooka

Pamiętaj: im Twoja wiadomość będzie krótsza, tym większe jest prawdopodobieństwo przeczytania jej do końca :)ZASADY KOMENTOWANIA:

 1. Komentować może każdy, nawet niezarejestrowany użytkownik.
 2. W polu komentarzy obowiązkowe jest podanie imienia bądź loginu oraz adresu mail, opcjonalnie możesz podać też adres swojej strony  (adres mail  nie jest wyświetlany).
 3. Komentarze w blogu są moderowane. Bezwzględnie usuwane będą komentarze:
 • obraźliwe
 • niezwiązane z tematem
 • spamerskie
 • naruszające dobre imię osób trzecich

POLITYKA PRYWATNOŚCI: 

 1. Zasady polityki prywatności obowiązują wszystkich odwiedzających bloga.
 2. Podczas zapisywania na Newsletter bloga będziesz proszony o podanie swojego adresu e-mail i imienia. Dane te są mi potrzebne, abym mogła wysyłać do Ciebie wiadomości. Podane przez Ciebie dane będą służyły tylko i wyłącznie do komunikacji między nami. Nie udostępnię ich osobom trzecim.
 3. Jeśli zapisałeś się na mój Newsletter, wyraziłeś zgodę na otrzymywanie ode mnie wiadomości na adres e-mail podany przy rejestracji. W każdej chwili możesz wypisać się z mojego Newslettera, wystarczy tylko, że klikniesz w odpowiedni link, na końcu wysłanej przeze mnie wiadomości.
 4. Blog może wykorzystywać ciasteczka (cookies), które służą identyfikacji podczas przeglądania jego zawartości. Nie zawierają one żadnych danych osobowych, nie są szkodliwe dla komputera ani dla przechowywanych na nim danych.
 5. Wszystkie Twoje dane zbierane za pomocą tego bloga są chronione i nie będą w żaden sposób udostępniane. Jeśli nie akceptujesz polityki prywatności na tym blogu, nie zapisuj się na Newsletter i nie odwiedzaj bloga.
 6. Blog ma charakter informacyjny. Administrator nie bierze żadnej odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie informacji w nim zawartych.
 7. Blog zawiera łącza do innych serwisów internetowych (w tym strony o charakterze edukacyjnym, rozrywkowym bądź adresy sklepów internetowych), które nie podlegają jego polityce.
 8. Cytować bloga można pod warunkiem podania źródła i autora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby treść i funkcjonalność bloga były jak najlepsze, w związku z czym prosi użytkowników o stosownie wyżej wymienionych zasad.
 10. Zastrzegam sobie prawo zmiany polityki prywatności.

PRAWA AUTORSKIE:

Zanim przyjdzie Ci do głowy, żeby skopiować mój tekst i go gdzieś umieścić - zastanów się dwa razy. Na bieżąco śledzę plagiaty i łapie złodziei. Jeśli chcesz wykorzystać treść z tego bloga, najpierw spytaj mnie o pozwolenie.

Wszystkie teksty zawarte na niniejszym blogu chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Są mojego autorstwa, chyba, że wskażę inaczej i zabraniam ich kopiowania i umieszczania w innych serwisach www bez mojej zgody.


PROGRAM PARTNERSKI

Jeśli chcesz wziąć udział w propagowaniu e-booków i zarabiać na tym  - przyłącz się do Złotego Programu Partnerskiego Złotych Myśli. • Za każdy sprzedany z Twojego polecenia e-book lub audiobook, otrzymasz prowizję bezpośrednią w postaci 25% ceny netto produktu.
 • Jeśli dana osoba dokona swojego pierwszego zakupu lub przystąpi do Programu Partnerskiego z Twojego polecenia, otrzymasz prowizję wieczną w postaci 15% ceny netto zakupionego przez nią produktu.
 • Jeśli osoba przystępująca do Programu Partnerskiego z Twojego polecenia, rozwinie sieć własnych poleconych, otrzymasz wynagrodzenie prowizji II poziomu.

4 komentarze:

 1. Witam .uwielbiam książki i również zastanawiam na pisaniu o mojej pasji,ale widzę mnóstwo blogów o tej tematyce,więc myślę i myślę co zrobić?.A Pani,o ironio pisałaś że dobry blog nie zawiera reklam,jednak ty współpracujesz ze złotym programem i wchodząc w link pobierz za darmo odsyła mnie do księgarni,czy to nie jest reklama i blog dla kasy????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobry blog jak najbardziej może zawierać reklamy. Chodzi tylko o to, by nie były one bardzo natarczywe albo w zbyt dużej ilości.

   Nie przejmuj się tym, że w tej tematyce jest dużo blogów. Rób to, co kochasz.

   Usuń
 2. Rozumiem ,jeszcze się zastanowię czy warto,od dziecka czytałam książki,już jako 10 letnia dziewczynka chodziłam na piechotę do biblioteki oddalonej o 4 km,od naszego domu,a po nocach z latarką siedziałam bo tato krzyczał na mnie .:)) Tą miłość zaszczepiłam córce.dzięki za odp.rozumiem że można łączyć pasję z ewentualnymi zarobkami.pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście że można. Prowadzenie bloga to tak naprawdę duży wydatek (wydajesz głównie swój czas). Dlatego nie ma nic złego w tym, by się to trochę zwróciło.

   Usuń

Podziel się swoją opinią dotyczącą wpisu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...