O mnie

Kinga - copywriter, blogerka, fanka rozwoju osobistego, herbaty i dobrych książek.

Książki od zawsze były w moim życiu bardzo ważne i to się chyba nigdy nie zmieni. Już w dzieciństwie ktoś powiedział mi: Ty będziesz pisać... Tak też się stało i robię to na wszelkie możliwe sposoby. Rozgość się na moim blogu, czytaj, komentuj i dziel się z innymi radością, jaką niosą książki.

Czym jest blog o książkach Literutopia.pl?

  
 • Odzwierciedleniem mojego subiektywnego spojrzenia na literaturę. Czasami przychylnego, innym razem krytycznego.
 • Miejscem, w którym publikowane są zarówno recenzje książek świetnych, jak i tych, które nie przypadły mi do gustu.
 • Doskonałym sposobem promowania czytelnictwa.
 • Miejscem, w którym znajdziesz przede wszystkim recenzje poradników, ale też horrorów czy thrillerów.
 • Blogiem, na którym systematycznie rozbudowuję dział "Książki warte przeczytania" tak, by ułatwić Ci dotarcie do najlepszych publikacji.
 • Miejscem, w którym czasami jest na poważnie, a innym razem znajdziesz trochę humoru i niezobowiązujących treści lifestylowych.
 

Czym nie jest blog książkowy Literutopia.pl?


 • Blogiem stworzonym do chwalenia książek i wydawnictw.
 • Miejscem, w którym masz możliwość kogokolwiek obrażać.
 • Wyrocznią, która powie Ci, co jest fajne, a co nie.
 • Miejscem idealnym albo aspirującym do ideału. 
 


10 komentarzy:

 1. Podobają mi się wymienione przez Ciebie powody, dla których warto czytać. Czy mogę wykorzystać je na godzinie wychowawczej? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam, nauczycielka 30+

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj! Szukam pomysłów na gazetkę ścienną w swojej sali lekcyjnej.Podoba mi się 12 powodów, dla których warto czytać. Czy mogę je wykorzystać? Oczywiście podam źródło: Kinga z bloga Literutopia.pl
  Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam,Joanna

  OdpowiedzUsuń
 3. Podobają mi się Twoje pomysły. czy mogę je wykorzystać na gazetkę w bibliotece? pozdrawiam, Bożena

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o 12 powodów, dla których warto czytać książki, to tak, ale musi się tam znaleźć informacja, że autorską jest Kinga Krawczyk z bloga www.literutopia.pl.

   Usuń
 4. Witam, chciałabym zapytać o Pani zgodę na publikację wpisu dotyczącego powodów, dla których warto czytać, na stronie internetowej szkoły (z podaniem źródła oczywiście).Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzień dobry
  Bardzo mi się podobają te "powody" do czytania. Czy mogę się kilkoma poczęstować i podzielić w czasie spotkania z dziećmi? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzień dobry,
  Nazywam się Michał, czy mogę wykorzystać Pani argumenty dotyczące czytania książek, w swoim wypracowaniu? Będzie ono wykorzystane tylko do celów szkolnych, będzie udostępnione tylko nauczycielowi.

  OdpowiedzUsuń
 7. Trochę mnie zaskoczyłaś dopiskiem, pod tekstem "12 powodów, dla których warto czytać". Tekst jest ciekawie napisany, ale argumenty nie są dla mnie odkrywcze. Raczej oczywiste. Może z powodu różnicy pokoleń? Czytam jako blogerka i dziennikarka różne teksty. Etyka zawodowa jest dla mnie zrozumiała. Użyłam podobnych argumentów w części swojego tekstu. Czyżbym nie miała, według Ciebie do tego prawa? Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Podziel się swoją opinią dotyczącą wpisu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...