poniedziałek, 10 kwietnia 2017

Blogi o książkach dla dzieci i młodzieży

Szukasz bloga z czytankami lub bajkami? Specjalnie na tę okazję stworzyłam spis, w którym znajdziesz na pewno jakiś interesujący blog o książkach dla dzieci. Zobacz, co czytają inne mamy i wybierz dla swojego malucha idealną lekturę.
Blogi o książkach dla dzieci


Jeżeli chcesz przejść do konkretnego bloga o książkach dla dzieci, po prostu skopiuj jego adres i wklej w nowym oknie lub nowej karcie przeglądarki.


mamaczyta.pl

Blog dwóch mam – Gosi i Marty. Panie przedstawiają nie tylko najlepsze książki dla dzieci, ale też różnego rodzaju gry.

czytajki.blogspot.com

Blog o książkach prowadzony przez mamę czwórki dzieci. Na stronie znajdziesz nie tylko książki, ale też kolorowanki i świerszczyki.


strefapsotnika.pl

Recenzje książek i zapowiedzi wydawnicze. Interesują Cię gry i książki warte przeczytania? Zajrzyj do Strefy Psotnika.

zabawkator.pl

Blog Zabawkator jest prowadzony przez autora bloga Książki Na Czacie. Znajdziesz tam konkretne kategorie wiekowe książek oraz kategorie cenowe, dzięki czemu łatwiej będzie Ci znaleźć coś odpowiedniego dla swojego dziecka.

czytamyrazem.pl

Żeby znaleźć recenzje książek dla dzieci, musisz odwiedzić zakładkę Dla dzieci. Znajdują się tam 3 podkategorie: dla przedszkolaków, dla uczniów i dla dzieci.

matkawariatka.pl

Matka wariatka nie prowadzi bloga o książkach, a o rodzicielstwie w ogóle, ale jej zakładka Książki pełna jest ciekawych propozycji.czymzajacmalucha.pl

Na tym blogu znajdziesz mnóstwo pomysłów na to, jak zorganizować czas swojemu dziecku, w tym dużo propozycji książkowych.

od-rana-do-wieczora.pl

Adres bloga najprostszy nie jest, ale zawartość bardzo ciekawa. Autorką bloga jest Dorota Smoleń – żona, mama, autorka książek i pomysłodawczyni akcji Macierzyństwo bez lukru.

tusieczyta.pl

Książki przede wszystkim dla dzieci, ale też dla młodzieży i dla dorosłych.

malekruki.com

Bardzo czytelna i łatwa w nawigacji strona, na której znajdziesz szczegółowe spisy autorów, tytułów oraz podział wiekowy.

czytanki-przytulanki.blogspot.com

Blog polonistki i mamy sześciorga dzieci. Czytanki Przytulanki znalazły się w rankingu Press 15 najciekawszych blogów o książkach.

zabawyczas.pl

Piękny blog o zabawach i książkach dla najmłodszych. Minimalistyczny, bez zbędnych udziwnień.

Mam nadzieję, że znajdziesz w tym spisie coś dla siebie i któryś blog zainspiruje Cię do ciekawej lektury.

Zajrzyj jeszcze do wpisu Książki dla dzieci online.

4 komentarze:

  1. Interesująco zapowiadają się wymienione blogi, aczkolwiek mnie już mniej interesują te poświęcone mniejszym dzieciom :) Sama jestem mamą dwójki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny spis. Dzięki.
    Trzeba jeszcze dopisać kilka dobrych blogów. Podrzucić?

    OdpowiedzUsuń

Podziel się swoją opinią dotyczącą wpisu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...