sobota, 29 października 2016

Największy sekret. Książka, która zmieni świat - David Icke | Recenzja książki

To wszystko kiedyś legnie w gruzach i zobaczysz, jak świat wygląda naprawdę...

Wyobraź sobie świat, którym rządzi gadzia rasa. Nazywają ich reptilianami albo draco. Te istoty, pół ludzie, pół jaszczurki trzymają wszystko w szachu - politykę, pieniądze, technologię i... Ciebie. Wszystko o robisz, robisz dla nich. Zobacz "Największy sekret" Davida Icke. Książkę, która zmieniła świat.


Największy sekret - David Icke

Wydawnictwo: Iluminatio
Stron: 600

Odrzuć na chwilę wszystko, w co wierzysz. Odstaw to na bok na 15 minut. Choćby się w Tobie gotowało, zapomnij o wszystkim, co wiesz na temat tego świata. Po prostu ucisz się na kwadrans. Otwórz szeroko oczy i zastanów przez chwilę. Czy nie wydaje Ci się, że z tym światem jest coś nie tak? Że tylko wmawiamy sobie, że jesteśmy tu sami?

Największy sekret - David Icke odkrywa prawdę

Nowy Porządek Świata to nie teoria spiskowa. To autentycznie realizowany plan. Dosięga Ciebie i mnie. W każdej chwili i praktycznie w każdym zakątku tej planety. Nią dawno nie rządzą już prezydenci ani królowie. David Icke twierdzi, że tym światem rządzi gadzia rasa, która zeszła do podziemi tysiące lat temu. Rasa bezwzględna i krwiożercza. Obca rasa, która wykorzystuje nas, jako siłę roboczą, czyniąc ziemię jednym wielkim więzieniem.

Pomyśl przez chwilę. Nie wolno Ci dowolnie rozporządzać swoją własnością. Na wszystko musisz mieć pozwolenie. Tak naprawdę o niczym nie decydujesz sam. Masz pracować, wydawać, chorować i umrzeć. Trzyma się Ciebie w ciasnych ramach, z których nie wolno Ci wyjść. Jesteś tu tylko niewolnikiem, któremu dano pozory swobody.

"Największy Sekret" Davida Icke obnaża kulisy prawdziwej władzy na ziemi. Scentralizowanej kontroli nad światem, w której przedstawiciele rządu są tylko marionetkami. Żerują na Tobie, bo nie mają wyjścia. Jest nad nimi ktoś potężniejszy. Ktoś, kto nigdy nie wychodzi z ukrycia.


Czy reptilianie istnieją?


Zadziwiające wprost jest to, jak wiele doniesień o draco pochodzi od ludzi związanych z amerykańskim wojskiem czy Pentagonem. Jak wielu z tych ludzi ginie od razu po ogłoszeniu swoich rewelacji. Jak wielu przekonuje, że na ziemi żyje przynajmniej kilka obcych ras, które niczym szare eminencje rządzą wszystkim z podziemi. Według tych rewelacji pod ziemią, a szczególnie pod terenami USA rozpościerają się ogromne miasta. Zaopatrzone w kompletną infrastrukturę i wyposażone nawet w szybką kolej, o której możemy na powierzchni tylko pomarzyć. Włos jeży się na głowie, gdy zgłębiasz się w karty książki Davida Icke.

Autor twierdzi, że religie zostały wymyślone dla ogłupiania mas i przekonania ludzi, że są słabsi, niż ma to miejsce w rzeczywistości. Wszyscy jesteśmy sterowani za pomocą metod kontroli umysłów, a brytyjska królowa jest... przedstawicielką pozaziemskiej rasy, która panuje nad światem.David Icke w książce "Największy sekret" ukazuje powiązania sławnych ludzi z rasą reptilian. Książka jest, delikatnie mówiąc obrazoburcza i na pewno bardzo kontrowersyjna. Trudno znieść rewelacje, które zawiera. Dla człowieka, który spotyka się z tematyką pierwszy raz, zawrót głowy będzie bardziej niż pewny.

David Icke wysmarował naprawdę kawał dobrej książki, ale trochę brak jej konsekwencji. Część informacji można potwierdzić, reszty się nie da i to jest najgorsze. Poza tym ta reszta jest tak przerażająca, że wręcz niemożliwa do zniesienia. Bo jak tu uwierzyć, że panujący na ziemi reptilianie są zmiennokształtni i o dwunastej mogą być sprzedawcami ze sklepu spożywczego, a o trzynastej już kimś lub czymś całkiem innym? Jak uwierzyć, że do tej pory nie udało się ich zdemaskować? W końcu co począć z faktem, że nie wiadomo skąd się tu wzięli?

Książka "Największy sekret" to:

  • Pasjonująca lektura.
  • Doskonały sposób na podniesienie ciśnienia.
  • Ogromna dawka wiedzy historycznej.
  • Tajemnica tak wielka, że chyba lepiej nie poznawać jej do końca.
To jest książka, którą warto przeczytać. Gwarantuje, że po lekturze poczujesz niedosyt i zaczniesz drążyć. Tylko że to się nigdy nie skończy. Chyba wiemy zbyt mało. Chyba za mało się nam mówi. Chyba za bardzo się boimy. Jeszcze nie jesteśmy gotowi. Ani ja, ani Ty nie jesteśmy gotowi na to, by uwierzyć w "Największy sekret". A może po prostu nie chcemy, żeby był prawdą...


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Podziel się swoją opinią dotyczącą wpisu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...