sobota, 1 sierpnia 2015

Jak zdobyć osobę, którą kochasz albo której jeszcze nie znasz - Robert Marchel | Recenzja e-booka

Czy można uwieść absolutnie każdą osobę, która nam się podoba?

Najlepsi trenerzy podrywu twierdzą, że nic nie jest w stanie powstrzymać zwinnego PUA (artystę podrywu). Co prawda nasz wygląd fizyczny i status posiadania warunkuje w pewien sposób to, jak jesteśmy odbierani przez płeć przeciwną, ale absolutnie nie jest wyznacznikiem powodzenia w kontaktach towarzyskich. E-book Roberta Marchela "Jak zdobyć osobę, którą kochasz albo której jeszcze nie znasz", pokazuje krok po kroku, jak nauczyć się podrywania. Ta i podobne książki o uwodzeniu kobiet uczą, w jaki sposób dotrzeć do umysłu i serca drugiej osoby, a także "zaklepać" sobie w nich miejsce.

Jak zdobyć osobę, którą kochasz... (źródło: sprzedajemy.pl)

Jak zdobyć osobę, którą kochasz - Robert Marchel

Stron: 156

Ludzie sądzą, że aby skutecznie podrywać, trzeba spełnić kilka zasad: być atrakcyjnym fizycznie, mieć zasoby (pieniądze), wpasować się w gust danej osoby, mieć odpowiedni charakter i tak dalej. Jednakże osoby, które podrywaniem zajmują się na co dzień, udowadniają, że wcale nie jest to konieczne. To czasami nieatrakcyjni mężczyźni lub kobiety, którzy otoczeni są przez tabuny bardzo atrakcyjnych ludzi. Żeby to osiągnąć, wystarczy tylko znać kilka chwytów, sposobów, kilka zasad, jakimi w życiu kierują się ludzie i mieć odwagę. Odwagę do tego, żeby próbować, żeby się uczyć i wyciągać ze swojego postępowania wnioski.

Kiedy zaczynałam czytać tę książkę, zastanawiałam się, czy to przypadkiem nie będzie kolejny, motywacyjny poradnik w stylu: wierz w siebie, zrób to i będzie dobrze. Na szczęście mile się zaskoczyłam, Robert Marchel w swojej książce "Jak zdobyć osobę, którą kochasz albo której jeszcze nie znasz" podał naprawdę ciekawe techniki i konkretne sposoby wykorzystania naszych możliwości.

Książka jest podzielona na 6 części, począwszy od wprowadzenia, poprzez rzeczywiste przykłady z życia autora, gotowe teksty na podryw, a także to, co najważniejsze - zasady wyzwania. Wyzwanie to sposób, w jaki powinno się prowadzić każdy podryw. Autor dokładnie zarysowuje nam, na czym to wszystko polega. W skrócie wygląda to tak, że należy doprowadzić do sytuacji, w której druga osoba zaczyna zabiegać o Ciebie i stara się Ciebie "złapać". Wszak to, co najbardziej nieosiągalne, każdemu wydaje się najcenniejsze.

Nie możesz ciągle wysyłać znaków braku zainteresowania, nie możesz też nagminnie podkreślać, że ona musi Cię zdobywać. Najlepszym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy zacząłeś się jej podobać, jest właśnie wysyłanie mieszanych sygnałów. Obok opowiadania historii, wkręcania jej i demonstrowania poczucia humoru to właśnie huśtawka emocjonalna powinna być podstawowym narzędziem do rozkochiwania jej w Tobie.

Etyka w uwodzeniu?


Co ciekawe Robert Marchel stworzył swoją książkę tak, że nie czuć w niej tego standardowego podejścia PUA. Kobiety nie są traktowane przedmiotowo, jest kilka nawiązać do etyki postępowania, odpowiedniego traktowania drugiej osoby. Wszystko po to, żeby podryw nie był łapaniem zwierzęcia w klatkę, a przyjemnym dla obu stron procesem. Zazwyczaj książki o podrywaniu i uwodzeniu napisane są tak, że czuć w nich dosłownie szowinizm. Tutaj czegoś takiego nie ma.

Uniwersalna książka o podrywaniu


Mimo że zasady i mechanizmy opisane w książce odnoszą się bezpośrednio do kwestii podrywania kobiet przez mężczyzn, to również dobrze rady w niej zawarte mogą być wykorzystane przez kobietę. Wystarczy tylko odwrócić role. Mimo że każda płeć jest różna, to na każdego tak naprawdę działa to samo: ładny wygląd, dobra gadka, rama wyzwania i konsekwencja. To buduje prawdziwą, pełną atrakcyjność.

Kiedy podchodzisz do dziewczyn, powinieneś pokazać trochę więcej entuzjazmu niż one. Dlatego też, jeżeli będą czymś podekscytowane, to Ty musisz mówić z jeszcze większym podnieceniem. Jeżeli będą przygaszone albo wyraźnie zmęczone, Ty bądź trochę weselszy. To radośniejsze wejście przyciągnie do Ciebie kobiety. Zareagują tylko na faceta, który ma w sobie więcej życia niż one same. Spławią natomiast każdego nudziarza, który zacznie mówić do nich monotonnym głosem.

Książkę tę polecam przede wszystkim osobom, które chcą nauczyć się podrywać, a także budować dobre relacje przyjacielskie, a także tym, którzy chcą nauczyć się, jak lepiej prezentować własna osobę. Ćwiczenia zawarte w e-booku pozwalają na wyjście z roli społecznej ofiary i przeistoczenie się w prawdziwego lwa salonowego. W końcu nawet jeśli tego nie potrzebujesz, to przeczytaj ją dla zabawy, gwarantuje, że inaczej spojrzysz na mechanizmy, które rządzą ludzkim postępowaniem.

Język książki jest prosty i zabawny, nie ma w niej lania wody, a jednocześnie wszystko jest dokładnie wytłumaczone. Ta książka o podrywaniu to dobra inwestycja, jeśli użyjesz jej odpowiednio, szybko przekonasz się jak cenną wiedzę zawiera.

Jeśli jesteś kobietą i ciekawi Cię ta tematyka, to zerknij jeszcze tutaj - Dlaczego mężczyźni kochają zołzy? i tutaj - Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy? 

Czytasz takie książki? Interesujesz się relacjami międzyludzkimi czy raczej jest Ci to obce?

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Podziel się swoją opinią dotyczącą wpisu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...