poniedziałek, 18 maja 2015

Książki, które warto przeczytać - najlepsze książki o seksie

Seks jest niezwykle ważnym elementem naszego życia, toteż pisze się o nim sporo. Jeden poradnik do seksu goni drugi i nie wiadomo tak naprawdę, którą książkę warto przeczytać. Jeżeli i Ty szukasz dobrej książki o seksie - zapraszam Cię na moje zestawienie. Znajdziesz w nim nie tylko klasyki gatunku, ale również e-booki o seksie i pozycje z przymrużeniem oka. Książki, które warto przeczytać w tej tematyce, są zarówno kontrowersyjne, jak i delikatne. Każdy znajdzie coś dla siebie.


Magia seksu

Magia seksu - Graham Masterton


Kultowy poradnik króla horrorów. Książka jest świetna nie tylko dlatego, że pisana przez takiego mistrza pióra, ale również z tego względu, że jest niezwykle zabawna i odważna. Masterton nie boi się dawać kobietom odważnych rad, posuwa się w swoich rozważaniach bardzo daleko i pewnie dlatego ta książka odniosła taki sukces.

Na całym świecie sprzedano ją w ogromnych ilościach, a popyt nadal nie słabnie. Spod pióra autora wyszła dodatkowo bliźniacza książka "Potęga seksu", która nie ustępuje w niczym prezentowanej. Z książki dowiesz się, jak zostać doskonałą kochanką (tak, przeznaczona jest głównie dla kobiet). Sama się zastanawiam skąd u Mastertona taka fantazja, no ale cóż, kto może kobiety lepiej uczyć seksu, niż facet?

Sztuka kochania

 

Sztuka kochania - Michalina Wisłocka


Kolejny klasyk, ale tym razem z naszego podwórka. "Sztuka kochania" nie jest poradnikiem, jest dość intymnym spojrzeniem na kwestie ludzkiej seksualności i tego, co rozgrywa się między dwojgiem ludzi.

Można powiedzieć, że książka Michaliny Wisłockiej, była swego czasu jedynym źródłem, z którego młodzi ludzie czerpali wiedzę dotyczącą seksu. To książka ponadczasowa, bez względu na datę, zawsze jest aktualna. Może dlatego, że nie opiera się na trendach, na tym, jak aktualnie powinno się kochać, a na tym, jak to w ogóle jest w życiu urządzone. To zaś sprawia, że informacje w niej zawarte, będą aktualne dla czytelnika nawet za 20, a może nawet za 50 lat.


Kamasutra

 

Kamasutra - Lance Dane


W tym przypadku pokazuję Kamasutrę konkretnego autora, ale mam na myśli raczej dzieło to w ujęciu ogólnym. Tradycyjna, sanskrycka Kamasutra to przecież niewyczerpana kopalnia wiedzy i inspiracji do urozmaicenia swojego życia seksualnego. Pozycje proponowane przez Kamasutrę, są zarówno bajecznie proste, jak i skrajnie skomplikowane. Dzięki temu każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i testować, testować - słowem testować w nieskończoność.

Indyjski traktat skupia się na szerokim aspekcie ludzkiej seksualności i zachowań, jakie panują w <alkowie>. Pierwotna wersja Kamasutry powstała prawdopodobnie między I a VI w. n. e. a jej autorstwo przypisywane jest Watsjajanie.Kochankowie doskonali

Kochankowie doskonali - Nitya Lacroix


W tej książce o seksie nie znajdziesz rycin ani szkiców, tutaj wszystko jest jak najbardziej autentyczne. Dla zobrazowania technik i pozycji, o jakich pisze autorka, zaprzężono do "pracy" dwie pary modeli. Bez skrępowania prezentują oni swoje umiejętności i wzbogacają treść tak, że trudno skupić się na czytaniu.

Poradnik autorstwa Lacroix to zarówno recepty na dobry seks, jak i wskazówki na temat tego, jak budować intymność, jak rozwiązywać seksualne problemy, no i jak się nawzajem uwodzić. Po lekturze z pewnością spojrzysz na swoje życie seksualne w nowy, lepszy sposób.


Święta seksualnosć

 

 Święta seksualność. Radość tantry - dr Mahasatwaa Ma Ananda Sarita


Święta seksualność to książka z "wyższego poziomu wtajemniczenia". Traktuje o tantrze, czyli sztuce kochania innej, niż wszystkie. Według autorki seks jest święty, tak -  już widzę miny niektórych z was :) Uważa ona, że to cudowne zespolenie ma w sobie element boskości i dlatego powinno być traktowane z szacunkiem i namaszczeniem.

Z książki dowiesz się, jak porozumiewać się z partnerem na poziomie duchowym, jak medytować i urozmaicić wasze życie seksualne. Wszystko będzie okraszone pięknymi ilustracjami i atmosferą, która powstanie w trakcie lektury.


Daj jej prawdziwą rozkosz

 

Daj jej prawdziwą rozkosz - Larousse Jordan, Sade Samantha


Było już o sprawianiu przyjemności mężczyznom, to teraz wersja odwrotna. "Daj jej prawdziwą rozkosz" to pozycja dla panów, którzy chcą uszczęśliwić swoje partnerki. Książka pełna jest pomysłów na aranżację upojnych nocy i urozmaicenie seksu.

Wykorzystując scenariusze, które zostały opisane w książce, będziesz miał pewność, że Twoja kobieta wytrzeszczy oczy w zachwycie. Z jednej strony książka uczy, jak dawać rozkosz jej, ale z drugiej jest również nieoceniona dla mężczyzn, bowiem może uczynić ich świetnymi kochankami, którzy zawsze będą w stanie zaspokoić swoje kobiety. 


Najlepsze ebooki o seksieJuż nie będę taki szybki

 

Już nie będę taki szybki - Malwina Gertner


Poradnik dla mężczyzn, którzy mają problem z przedwczesnym wytryskiem. Dzięki książce poznasz, czy problem ten dotyczy również Ciebie, jakie są jego przyczyny i jak sobie z nim poradzić.

Autorka rozprawia się z mitami przedwczesnego wytrysku i podaje dokładne wskazówki, na temat tego, co należy zrobić, żeby nie finiszować tak wcześnie i nie zawieść swojej partnerki. Jak zapewnia Malwina Gertner, dzięki e-bookowi rozwiążesz swój problem anonimowo, bez konieczności wizyty u specjalisty, a efekt będzie widoczny (i wyczuwalny :) ) do razu. Darmowy fragment e-booka możesz pobrać tutaj: Już nie będę taki szybki.Seksualny klucz

Seksualny klucz do kobiecych emocji J.D. Fuentes


Który z panów nie chciałby nauczyć się uwodzenia kobiet? Matka natura już tak zaprogramowała płeć brzydką, że panowie chcą zdobywać. Dzięki ebookowi autorstwa J.D.Fuentesa, będzie to możliwe.

Dzięki lekturze dowiesz się, jak zbudować w oczach kobiety atrakcyjność. Jak sprawić, żeby Cię pragnęła, jak ją oczarować i jednocześnie zadowolić. Książka jest z pogranicza technik manipulacyjnych, a po chłopsku mówiąc, wykorzystuje po prostu mechanizmy biologiczne i społeczne uwarunkowania, które rządzą kobietami. Poradnik pomaga wyzwalać emocje i doświadczać tego, czego dany facet chce doświadczyć. Darmowy fragment e-booka możesz pobrać tutaj: Seksualny klucz do kobiecych emocji.


Jak podobają Ci się najlepsze książki o seksie z mojego zestawienia? Dodaj od siebie inne książki warte przeczytania.


4 komentarze:

  1. Polecam "Małżeństwo doskonałe" Van de Velda.....

    OdpowiedzUsuń
  2. Po książkę Mastertona na pewno sięgne :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Książką Mastertona mam, w bardzo starym wydaniu. Ale jeszcze jej nie czytałam.

    OdpowiedzUsuń

Podziel się swoją opinią dotyczącą wpisu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...